Grafton Recruitment s.r.o. Account Manager #ATL

Account Manager #ATL

Referenční číslo: 19-13-271174/NP

Pracovní náplň
Máte zkušenosti na pozici Account Managera z marketingové agentury? Mluvíte plynně anglicky? Chcete pracovat v mezinárodním prostředí? Zda-li jste si na všechny tyto dotazy odpověděl/a ANO, je pozice Account Managera ATL pro vás jako stvořená!

Jaká bude Vaše náplň práce?

- Rozvoj account managementu v oblasti ATL
- Monitoring trhu
- Práce na projektech
- Komunikace napříč odděleními firmy
- Práce pro významnou mezinárodní společnost

Požadavky
Co musíte splňovat?

- Zkušenosti z reklamní agentury
- Komunikativní angličtinu pro denní využití
- Výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti

Informace
Benefity:
Co můžete očekávat?
- Spolupráci se zajímavými a inspirativními klienty
- Mezinárodní know-how odborníků
- Zázemí a prestiž stabilní mezinárodní společnosti
- Příjemné pracovní prostředí
- Možnost odborného a osobního růstu
- Propracovaný vzdělávací systém
Zaujala Vás tato pozice- Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Account Manager #ATL

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat dohodou
Lokalita: Praha
Obor: Marketing, reklama a PR
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální Agentura
Kontaktní osoba: Málková Kateřina
E-mail: Málková Kateřina
Telefon: (+420) 242 456 400

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.