Brand Manager

Pracovní místo ( Brand Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti na pozici Brand Manager či Trade Marketer? Máte ve svém životopisu alespoň 2 roky v FMCG společnosti? Komunikace v angličtině Vám nedělá problém? Pak hledáme na pozici Brand Manager právě Vás! Jaká bude Vaše náplň práce?

Mohly by Vás zajímat obory:

Marketing, reklama a PR

Další volná místa

Zkušený disponent / speditér pro nadnárodní společnost Máte zkušenost na pozici Disponenta či Speditéra alespoň 2 roky? Mluvíte plynule anglicky a rádi byste jazyk aktivně využívali v mezinárodním prostředí? Pak neváhejte a zašlete nám Vaše CV na pozici Zkušený disponent/speditér!
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 8, Plný úvazek, Inzerováno včera

IT Support German- up to 50 000 CZK start ASAP What kind of CANDIDATES are we looking for?- IT oriented English and German speakers.- Detail-oriented applicants willing to develop their skills and grow.- Customer focused candidates who will be responsible for a daily communication ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

AR with Norwegian, Swedish or Finnish As a vital piece of the Czech industry for over 125 years, this company remains a leader in electrotechnology. Servicing both public and private sectors, they have generated, produced, and developed technological innovations that have impacted ...