Podnikový PRÁVNÍK - nájemní smlouvy

Pracovní místo ( Podnikový PRÁVNÍK - nájemní smlouvy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Přední developerská společnost hledá posilu právního týmu - PODNIKOVÉHO PRÁVNÍKA

Mohly by Vás zajímat obory:

Právo, justice a legislativa

Další volná místa

Pracovník zakládacího dopravníku - navěšování Pracoviště Galvanovna Benešov Navěšování zboží na galvanické lince. Požadujeme: manuální zručnost, zájem o práci, spolehlivost. Nabízíme: stabilní zaměstnání, pracovní doba od 6,00 do 14,30 hod.,Nabízíme: stabilní zaměstnání na hlavní pracovní ...
DBS-Die Besten Service Benešov, Inzerováno před 3 dny

Asistent/ka týmu ve farmaceutické společnosti, od 30 000 Kč/měs Máte zkušenosti z administrativy, mluvíte dobře anglicky a chcete angličtinu využívat i v práci? Jste rádi podporou pro tým a nevadí Vám plnit více úkolů najednou?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 6, Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

Asistent/ka v přední právní společnosti,od 28 000 Kč/měs.! Jste pečlivá/ý, v administrativě si libujete, a líbilo by se Vám prostředí moderní advokátní společnosti? Máte již zkušenosti s vedením administrativy (i při studiu) a baví Vás být podporou pro svěřený tým?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny