Podnikový PRÁVNÍK - nájemní smlouvy

Pracovní místo ( Podnikový PRÁVNÍK - nájemní smlouvy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Přední developerská společnost hledá posilu právního týmu - PODNIKOVÉHO PRÁVNÍKA

Mohly by Vás zajímat obory:

Právo, justice a legislativa

Další volná místa

Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) Nový název CZ-ISCO 3256 : Praktické sestry Místo výkonu práce: Sokolská č.p. 1662/35, Nové Město 120 00 Praha 2 Kontaktní osoba: Kamarádová Marie Ing., e-mail: kamaradova@duovize.cz UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Požadujeme: - SŠ s platnou registrací ...
Duovize s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Asistent/ka v právním oddělení s AJ - Mezinárodní společnost Baví Vás právo? Hledáte pracovní příležitost v mezinárodním prostředí? Jako právní asistent/ka budete poskytovat právní podporu koordinátorovi právního oddělení. Budete mít možnost pracovat jak nezávisle, tak v týmu a využít tak své analytické, ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Vyšší soudní úředník/ce Požadujeme: Státní občanství ČR, ukončené studium Vyšších soudních úředníků v Justiční akademii nebo dosažené VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu v oblasti Práva a právní vědy na vysoké škole v ČR, dobrá znalost práce na PC, samostatnost, ...
Obvodní soud pro Prahu 9 Praha, Inzerováno před 2 dny