Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PRÁVNÍK, 45 000 Kč

Pracovní místo ( PRÁVNÍK, 45 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Do MEZINÁRODNÍ společnosti v oblasti SLUŽEB hledáme vhodného kandidáta na nově vytvořenou pozici INTERNÍHO PRÁVNÍKA pro analýzu souladu firemních postupů s GDPR - doporučení na změny, které je třeba provést k dosažení souladu. Co by Vás čekalo dále?

Mohly by Vás zajímat obory:

Právo, justice a legislativa

Další volná místa

Podnikoví právníci Hledáme právníka se specializací patentové právo pro: -poskytování poradenství, zpracování právních dokumentů -podávání přihlášek vynálezů, komunikace s příslušným úřadem až do ukončení udělovacího řízení -zpracovávání licenčních smluv a jejich ...
ITACA Business Incubator SE Praha, Inzerováno před 2 dny

SKLADNÍCI SKLADNÍCI - Místo výkonu práce: Beroun. Doplňující informace: typ pracovně právního vztahu - DPČ. Kontakt: emailem. Volné místo skladníci pro lokalitu Beroun.
ŠŤASTNÁ KOZA s.r.o. Beroun, Inzerováno před 3 dny

fyzioterapeut Požadovaná profese : fyzioterapeut Komu se hlásit : Petra Kučerová, 383 411 022, 602 517 49 Směnnost : nepřetržitý provoz Pracovní úvazek : plný Pracovně právní vztah : pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, ...
Domov pro osoby se zdravotním postižením Osek Osek, Inzerováno před 4 dny

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit