Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

FINANČNÍ ANALYTIK

Pracovní místo ( FINANČNÍ ANALYTIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Žijete pro analytickou činnost, baví Vás práce v Excelu a rádi nacházíte nová řešení? Jste aktivní, zdravě sebevědomí a chcete nasbírat další zkušenosti v oblasti financí? Angličtina je pro Vás stejně přirozená jako čeština? Pak možná hledáme PRÁVĚ VÁS!

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality

Další volná místa

Junior účetní Jste čerstvý absolvent v oblasti financí nebo již dokonce máte jistou zkušenost s účetnictvím? Pokud máte zájem nastartovat svou další kariéru, baví Vás práce s čísly a chcete být součástí mezinárodní společnosti, pak se neváhejte ozvat. Stačí umět ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno včera

Junior účetní Jste čerstvý absolvent v oblasti financí nebo již dokonce máte jistou zkušenost s účetnictvím? Pokud máte zájem nastartovat svou další kariéru, baví Vás práce s čísly a chcete být součástí mezinárodní společnosti, pak se neváhejte ozvat. Stačí umět ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno včera

Openings for French speakers - interesting projects We have a nice opportunity available for candidates speaking English and French and seeking an interesting job in international environment. Do you want to participate in interesting projects from various points of view? Are you a skilled candidate ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit