Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

FINANČNÍ ANALYTIK

Pracovní místo ( FINANČNÍ ANALYTIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Žijete pro analytickou činnost, baví Vás práce v Excelu a rádi nacházíte nová řešení? Jste aktivní, zdravě sebevědomí a chcete nasbírat další zkušenosti v oblasti financí? Angličtina je pro Vás stejně přirozená jako čeština? Pak možná hledáme PRÁVĚ VÁS!

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality

Další volná místa

Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénní Pro klienty v Roztokách u Prahy a okolí (Řež, Klecany, Větrušice, Libčice nad Vltavou atd.) hledáme osobní asistenty/tky (pečovatele). Náplní práce osobního asistenta je pomoc znevýhodněným spoluobčanům z řad seniorů, hendikapovaných osob a dětí s ...
Hewer - občanské sdružení Roztoky, Inzerováno před 2 dny

Realitní makléři e-mailový nebo telefonní kontakt předem - hledáme zkušené realitní makléře se schopností vést obchodní jednání osobně i po telefonu, vhodné PC s připojením na internet a telefon s neomezeným voláním, práci lze vykonávat plně z pohodlí domova, jedná ...
RIN LTD, odštěpný závod Roztoky, Inzerováno před 2 dny

Sestry se specializovanou způsobností - ARIP První kontakt: Temrová Lucie Bc., tel.: 774 758 991, 7 - 14 hod, e-mail: temrova.lucie@nem-cb.cz. Požadujeme: Vzdělání v oboru, samostatnost, zkušenosti výhodou. Náplň práce: Dle vyhlášky č. 55/2011 Sb. Nabízíme: Finanční ohodnocení s ...
Nemocnice Český Brod s.r.o. Český Brod, Inzerováno před 2 dny

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit