Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme příležitost stát se součástí účetního týmu v mezinárodní společnosti, která Vám dá příležitost profesně vyrůst. Máte třeba jen krátkou praxi s komplexní účetní agendou a domluvíte se anglicky? Pak na Vás na této pozici čeká:

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

Mzdoví účetní MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha PRVNÍ KONTAKT:e-mailem info@damiconsulting.cz (kont os. Šafránek David BSc. MBA) UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY: Požadovaná praxe alespoň 5 let v oboru Volné místo mzdoví účetní pro lokalitu Praha.
DaMiConsulting & Accounting s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Účetní MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha PRVNÍ KONTAKT:e-mailem info@damiconsulting.cz (kont os. Šafránek David BSc. MBA) UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY: Požadovaná praxe alespoň 5 let v oboru Volné místo účetní pro lokalitu Praha.

ÚČETNÍ - PODVOJNÉ ÚČETNICTVÍ ÚČETNÍ - PODVOJNÉ ÚČETNICTVÍ - Místo výkonu práce: Beroun. Kontakt: emailem (zaslat životopis), telefonicky (pouze pro doplňující informace). Volné místo účetní - podvojné účetnictví pro lokalitu Beroun.
EUROZNAK s.r.o. Beroun, Inzerováno před 2 dny