Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme příležitost stát se součástí účetního týmu v mezinárodní společnosti, která Vám dá příležitost profesně vyrůst. Máte třeba jen krátkou praxi s komplexní účetní agendou a domluvíte se anglicky? Pak na Vás na této pozici čeká:

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

Administrativní pracovníci Developerská společnost KRR Development a.s. hledá do svých řad nového kolegu/kolegyni na místo Administrativního pracovníka - zajištění chodu recepce a kanceláře MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Voctářova č.p. 2449/5, Libeň, 180 00 Praha 8 PRVNÍ KONTAKT: ...
KRR Development a.s. Praha, Inzerováno včera

Účetní finanční místo výkonu práce: Šolínova č.p. 1903/7, Praha 6 kontakt: Konopásková Marie, tel.: 224 353 433 ČVUT v Praze, Kloknerův ústav přijme FINANČNÍ ÚČETNÍ Požadavky: - SŠ vzdělání - Velmi dobrá znalost účetnictví a související legislativy – praxe ...
České vysoké učení technické v Praze Praha, Inzerováno včera

finanční účetní pro neziskovou organizaci, dle vyhl. 504/2002 Sb. Požadujeme: Min. SŠ ekonomického směru Praxe v oboru a výborná znalost účetnictví a práce v programu Harmonik Velmi dobrá uživatelská znalost informačních a komunikačních technologií, znalost práce v prostředí MS Office (Word, Excel, ...
Odborový svaz zdravotnictví a soc. péče ČR Praha, Inzerováno včera