Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Junior účetní

Pracovní místo ( Junior účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste čerstvý absolvent v oblasti financí nebo již dokonce máte jistou zkušenost s účetnictvím? Pokud máte zájem nastartovat svou další kariéru, baví Vás práce s čísly a chcete být součástí mezinárodní společnosti, pak se neváhejte ozvat. Stačí umět bez problému komunikovat anglicky, mít nadšení pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

Fakturantka Jste zkušený/á fakturant/ka s praxí více než 1 rok? Chcete pracovat v příjemném prostředí advokátní kanceláře? Nebojíte se mluvit v anglickém jazyce? Pošlete nám své CV a staňte se součástí menšího přátelského týmu. Tato pozice fakturanta/ky nabízí ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

Javascript / Frontend developer pro cloud Praha /Plzeň Velmi úspěšná česká firma, která je předním dodavatelem účetního software a ERP systémů, hledá do svých řad zapáleného Javacript developera.Jsme tady dobrá parta - zaměstnanci jsou zde spokojení a pracují tu i 20 let :-) Dbáme na to, aby se u ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

VEDOUCÍ FINANČNÍHO ODDĚLENÍ Hledáte příležitost uplatnit své zkušenosti z oblasti financí a zároveň využít znalost anglického jazyka?
Grafton Recruitment s.r.o. Přeštice, Plný úvazek, Inzerováno včera

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit