Chief Accountant/ Vedoucí účtárny

Pracovní místo ( Chief Accountant/ Vedoucí účtárny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Would you like to be part of nice, interantional company near Prague? Are you experienced chief accountat and leading people is something you want to do? Than your key responsibilties will be:

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

Zástupce vedoucího směny v Plzni Máte praxi v průmyslové výrobě, technické myšlení, jste týmový hráč a vůdčí typ? Pak pro Vás máme velmi zajímavou nabídku v zahraniční firmě, která se zaobírá sériovou výrobou zajímavého produktu! Hledáme ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SMĚNY! Čeká Vás ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

ŘIDIČ - SKLADNÍK řízení vozidla dle stanovené trasy a rozvrhu (RP sk. B,C.E + profesní průkaz), odpovědnost za vozidlo a kontrola jeho provozuschopnoti, zodpovědnost za dokumentaci a její potvrzení (dodací listy aj.) k rozváženému zboží, údržba a běžné opravy ...
ASPERA, spol. s r.o. České Budějovice, Inzerováno před 4 dny

VEDOUCÍ LAKOVNY POŽADUJEME: VŠ/SŠ technického směru, praxe v oboru, MS Office VÝHODOU: znalost AJ/NJ NÁPLŇ PRÁCE: organizace, plánování a řízení chodu lakovny, efektivnost práce NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, 13. plat, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní ...
Otavské strojírny a.s. Horažďovice, Inzerováno před 4 dny