ACCOUNT MANAGER

Pracovní místo ( ACCOUNT MANAGER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Baví tě komunikace a máš zkušenosti jako account manager z kreativní agentury nebo na podobní pozici? Pro mezinárodní reklamní agenturu s pobočkami ve více než 60 zemích hledáme aktuálně kandidáta na pozici: ACCOUNT MANAGER

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

RECEPČNÍ S AJ, 25-27 000 Kč/m+benefity Máte zájem o práci recepční v příjemné středně velké mezinárodní společnosti? Rád/a komunikujete s lidmi, mezi Vaše kladné vlastnosti patří zodpovědnost, pečlivost, reprezentativní vystupování a máte zájem pracovat s lidmi?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno včera

VENDOR SUPPORT ADMINISTRATOR, 20h./w., 120 CZK/h. Are looking for experience to start your career? Are you an university student focused on IT or are you interested in this field? Currently we are looking for suitable candidates to position of VENDOR SUPPORT ADMINISTRATOR for a well-known ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 4, Zkrácený úvazek, Inzerováno včera

Junior project coordinator s NĚMČINOU,120 Kč/hod,20 hod/týd. Jste studentem/kou VŠ, který hledá příležitost, kde nastartovat svoji kariéru? Baví Vás komunikace s lidmi a zvládáte MS Office na dobré úrovni (především MS Excel)? Pokud k tomu navíc máte i pokročilou angličtinu a němčinu, pak jste ten, koho právě ...