Koordinátor serializace- vhodné i pro absolventy #farmacie

Pracovní místo ( Koordinátor serializace- vhodné i pro absolventy #farmacie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? Láká Vás prostředí farmacie? Jste rádi u vzniku nových procesů? Baví Vás koordinace více činností? Pro významnou farmaceutickou společnost hledáme Specialistu na serializaci léků!

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

KOORDINÁTOR INTERNÍ KOMUNIKACE, 140-160 Kč/hod Jste energický a organizačně schopný student vysoké školy? Hledáte pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti, které by Vám poskytlo skvělou praxi v rámci interní komunikace a projektové managmentu? Mluvíte anglicky bez zábran? Pokud ano, ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 4, Zkrácený úvazek, Inzerováno včera

Office koordinátor/ka, až 30 000 Kč/měs - Praha 5 Máte již nějaké zkušenosti jako recepční nebo jako týmový/á asistent/ka? Baví Vás různorodá práce a jste rádi podporou pro Vaše kolegy?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 5, Plný úvazek, Inzerováno včera

GRAFIK - KOORDINÁTOR, 30 000 - 40 000 Kč/měs. Máš vystudovanou střední polygrafickou školu a grafika je tvojí vášní? Nemáš praxi, ale jsi odhodlaný/á pracovat v oboru? Potom nám zašli svůj životopis a zareaguj na pozici ARTWORK KOORDINÁTOR!
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 10, Plný úvazek, Inzerováno včera