Key Account Manager/ Country Manager#healthcare

Pracovní místo ( Key Account Manager/ Country Manager#healthcare ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáte rádi nové příležitosti implementace na trh? Máte zkušenosti s vedením týmu? Rádi se pohybujete v prostředí zdravotnických inovací? Pak hledáme právě Vás!

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Customer Service Export|Až 45 000 Kč! Rádi komunikujete, máte dobrý time management a vyznáte se například v transportu zásilek? Přední výrobce v oblasti automobilového průmyslu hledá CUSTOMER SERVICE EXPORT: Popis práce: - Komunikace se zákazníky - Zadávání objednávek dle ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

PROJECT FINANCIAL ANALYST with German Candidates with an interest in finance and analysis now have a great opportunity to start building their career in a renowned international company offering a range of consulting services. If you wish to gain highly useful experience in financial ...

Data Analyst - Excel required - Start ASAP! Are you looking for a full time job in a reputable IT company where you can use your analytical and PC skills? Work with international network and community of colleagues worldwide. * Is problem solving a challenge for you? * Are you ...