Zkušený Obchodník #TechnickýPřesah

Pracovní místo ( Zkušený Obchodník #TechnickýPřesah ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máš zkušenosti na obchodní pozici? Je Ti blízká oblast audiovizuální techniky? Rád navazuješ a buduješ vztahy se zákazníkem? Pokud k tomu všemu máš ještě zkušenost s granty a dotačními programy EU, určite nám zašli své CV! Co přesně budeš dělat?

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Advokátní KONCIPIENT s využitím cizích jazyků Máte již nějakou zkušenost jako advokátní KONCIPIENT a chcete pokračovat v praxi? Líbila by se Vám MENŠÍ advokátní kancelář, kde byste využil/a Vaši znalost ANGLICKÉHO / NĚMECKÉHO jazyka? Úderem do černého bude advokátní KONCIPIENT se ZÁJMEM ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Technicko-obchodní zástupce Oblast Praha, jižní a západní Čechy Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné české společnosti jako Technicko-obchodní zástupce! Pracovní náplň: - návštěvy a jednání u klientů - akvizice a vyhledávání ...

Report Developer Místo výkonu práce: Chlumčanského 497/5, Praha 8 - Libeň Kontaktní osoba: Jan Čebiš, tel.: 266 108 776, e-mail: jan.cebis@fleetcor.eu Náplň práce - vývoj reportů v oblasti business inteligence - podpora obchodního týmu - příprava pravidelných MI ...
CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny