Produktový Manager

Pracovní místo ( Produktový Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti s Product Managementem přímo z asijského trhu? Domluvíte se anglicky? Orientujete se v oblasti elektra? Zda-li ano, je tato pozice - Produktový Manager, pro Vás ta pravá! Co bude Vaší náplní práce?

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Junior HR roles for Multilinguals - Up to 40 000 CZK HR is an exciting and expanding area that brings many appealing job opportunities. Everybody wants to get out of office and be in touch with other human beings. Are you simply interested in Human Resources? Would you like to make a changeover in ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

IT SALES- Croatian or Slovenian up to 43.000 CZK (including commisssions) A global leader in business process outsourcing, this company specializes in customer experience outsourcing with other services ranging from sales to payment management to marketing. This company’s branches are present across 25 countries ...

Receivables Accountant with Spanish - 2 year contract A multinational, billion dollar company is in need of a SPANIsH speaking, organized, financially responsible candidate to fill their Accounts Receivable Accountant position! Want to make a difference in your life and in your company? Here is an ...