Produktový Manager

Pracovní místo ( Produktový Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti s Product Managementem přímo z asijského trhu? Domluvíte se anglicky? Orientujete se v oblasti elektra? Zda-li ano, je tato pozice - Produktový Manager, pro Vás ta pravá! Co bude Vaší náplní práce?

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

3D Grafik MVP: Praha Kontaktovat e-mailem: saskia@scssoft.com Co Vás u nás čeká: Vytvářet a spravovat herní cofigy zejména pro zapojování vozidel do hry; Spravovat a udržovat technické náležitosti modelů při jejich výrobě; Podpora pro výtvarnický a technicko ...
SCS Software s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Projektový manažer (project manager) místo výkonu práce: Praha kontakt: Provod Václav, e-mail: vaclav.provod@gmail.com Požadujeme znalosti a zkušenosti s projektovým řízením a pracovními postupy v nadnárodní korporaci. Požadujeme dobrou znalost a zkušenost s multi-platformovými ...
Neo Visionaries Czech s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Application manager Místo výkonu práce:PRaha Kontakt: barbora.dvorakova@commerzbank.com Vzdělání v IT, Aj na velmi dobré úrovni, znalost SQL, Unix, Windows, ITIL, Oracle, certifikat Solution - architekt výhodou. Volné místo application manager pro lokalitu Praha.
Commerz Systems GmbH,odštěpný závod Praha, Inzerováno včera