Obchodní asistentka

Pracovní místo ( Obchodní asistentka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Co bude Vaší náplní práce?

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

ASISTENTKA ŘEDITELE Žádný šéf si neporadí bez skvělé asistentky. O to víc to platí, když je to šéf nejvyšší. Hledáme asistentku našemu řediteli. Vaší náplní práce bude: - komunikace s odděleními závodu a se sesterskými závody - příprava meetingů a porad - ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

ASISTENTKA s francouzštinou Umíte francouzsky a jste aktivní a komunikativní člověk? Pak můžete tuto pracovní příležitost u dobrého zaměstnavatele nezískat právě Vy! Náplň práce: - každodenní komunikace ve francouzštině! - příjem objednávek (zahraniční zákazníci) - ...

ADMINISTRATIVNÍ ASISTENTKA, 200 Kč Administrativa Vás naplňuje a máte v ní zkušenosti? Chcete pracovat jako asistentka pro společnost, která je jednička na trhu ve svém oboru? Pak hledáme právě Vás. Pošlete nám životopis a odstartujte svoji kariéru. * Podpora a „pravá ruka“ ...
Grafton Recruitment s.r.o. Inzerováno před 5 dny