Referent/-ka Galerie koupelen

Pracovní místo ( Referent/-ka Galerie koupelen ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Co bude náplní práce?

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

referent/ka skladu Náplň práce :provádění veškerých činností spojených s manipulací zásilek a zaskladňováním materiálu a ND pro výrobu a montáž kompresorů Požadavky: manuální zručnost, základy práce na PC, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost a ...
ATMOS Chrást s. r. o. Chrást, Inzerováno před 3 dny

Referent/ka územního plánování a stavebího řádu - vedení správních řízení dle stavebního zákona a stavebího řádu Požadujeme: střední vzdělání s maturitní zkouškou stavebního zaměření nebo příbuzného oboru Termín podání přihlášky do 20.7.2018 na adresu Městský úřad Neratovice, Kojetická 1028, 277 ...
Město Neratovice Neratovice, Inzerováno před 3 dny

Referent obchodu a marketingu Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv, specializovanou praxi / Požadujeme: organizační schopnosti, samostatnost, pokročilou znalost MS Office / Pracovní náplň: obchodní agenda, komunikace s prodejci, tvorba marketingových ...
KARSIS s.r.o. Benešov, Inzerováno před 3 dny