Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Account Manager ATL

Pracovní místo ( Account Manager ATL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti na pozici Account Managera z marketingové agentury? Mluvíte plynně anglicky? Chcete pracovat v mezinárodním prostředí? Zda-li jste si na všechny tyto dotazy odpověděl/a ANO, je pozice Account Managera ATL pro vás jako stvořená! Jaká bude Vaše náplň práce?

Mohly by Vás zajímat obory:

Marketing, reklama a PR

Další volná místa

manažer restauračního provozu Příležitost začít kariéru u BAGETERIE BOULEVARD Připojte se k našemu týmu BB v NC Central Kladno • Hledáme nové MANAGER TRAINEE Nabízíme jasnou kariérní dráhu a příležitost k rozvoji Nástupní měsíční mzdu (20.000 - 30.000) Firemní školení a ...
BB WEST CZ s.r.o. Kladno, Inzerováno včera

manažer restauračního provozu Příležitost začít kariéru u BAGETERIE BOULEVARD Připojte se k našemu týmu BB v OC Metropole Zličín • Hledáme nové MANAGER TRAINEE Nabízíme jasnou kariérní dráhu a příležitost k rozvoji Nástupní měsíční mzdu (20.000 - 30.000) Firemní školení a ...
BB WEST CZ s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Information Security Expert with Certificate Místo pracoviště: - Ruská 1895, Úvaly Prvotní kontakt: - e-mail: office@enfina.com Upřesňující údaje: - Jazykové požadavky: AJ + NJ, čeština není nutná - Certifikáty: řídící implementátor ISO 27001, CISM / CISA - Zkušenosti: řízení bezpečnostních ...
Enfina - Security s.r.o. Úvaly, Inzerováno před 2 dny

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit