Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Finanční manažer

Pracovní místo ( Finanční manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Mezinárodní retailová společnost hledá vhodné kandidáty na pozici Finanční manažer/ka. Pokud máte již zkušenosti na obdobné pozici nebo třeba i na pozici hlavní účetní a chcete se kariérně posunout, neváhejte nás kontaktovat Vaší hlavní náplní práce bude:

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

Optometristé Pozice: optometristé Přijmeme optometristu pro plánované otevření optiky v Sedlčanech. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru, nadšení pro osobní rozvoj a vzdělávání, ochotu poskytovat kvalitní služby za příznivé ceny. Nabízíme práci v příjemném ...
Doktor Optik Group s.r.o. Sedlčany, Inzerováno před 2 dny

Business Support with French, Relocation to Prague Living in the Czech Republic can be a fantastic experience. The unemployment rate in the Czech Republic is one of the lowest in the EU countries; now it´s the best chance to find a job and gain a professional experience and valuable life skills. Do ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Openings for French speakers - interesting projects We have a nice opportunity available for candidates speaking English and French and seeking an interesting job in international environment. Do you want to participate in interesting projects from various points of view? Are you a skilled candidate ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit