Trade Engagement Manager - FMCG

Pracovní místo ( Trade Engagement Manager - FMCG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máš zkušenost v oblasti trade markegingu v FMCG společnosti? Ovládáš skvěle angličtinu? Chceš se podílet na rozvoji výzmamné společnosti a koordinovat tým pěti lidí? Tak neváhej a pošli mi svůj životopis !!!

Mohly by Vás zajímat obory:

Marketing, reklama a PR

Další volná místa

MANAŽER ROZVOJE PARTNERSKÉ SÍTĚ+ digitální marketing Jste zkušený marketingový expert? Znáte velmi dobře fungování marketingových kampaní v digitálním prostředí? Bavilo by Vás marketingově a obchodně rozvíjet partnerskou síť? Pro našeho klienta – mezinárodní společnost zabývající poskytováním ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Technici Pozice je zodpovědná za zákaznický servis v oddělení oprav HP serverů a jejím cílem je zefektivnění procesu opravy HP server, vyřizování stížností a získávání informací o reklamacích od zákazníka. Dále je pozice zodpovědná za zaškolení celého týmu ...
Foxconn Technology CZ s.r.o. Kutná Hora, Inzerováno před 2 dny

START IN HR with ENGLISH and ROMANIAN, 35 000 CZK/m Are you looking for an administrative position in HR? Are you fluent in English and Romanian? If you answered YES twice then there is a great opportunity opening in front of you! We are searching for candidates suitable for a position of ...