Specialista Marketingu #senior #automotive

Pracovní místo ( Specialista Marketingu #senior #automotive ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máš za sebou zkušenosti v marketingu, slabost pro automotive sektor a angličtina je téměř Tvůj druhý rodný jazyk? Rád bys pracoval pro nadnárodní společnost a prezentoval tuto značku na českém trhu?

Mohly by Vás zajímat obory:

Marketing, reklama a PR

Další volná místa

Programátoři počítačových aplikací specialisté Místo výkonu práce: Radlická č.p. 751/113e, Jinonice, Praha 58 Volné místo programátoři počítačových aplikací specialisté pro lokalitu Praha.
Leveris s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu Místo výkonu práce : Za Brumlovkou 1559/5, Praha 4 - Michle Způsob prvního kontaktu : e-mailem - Vladislav.gogulinsky@sellbytel.cz Kontaktní osoba : pan Vladislav Gogulinský Upřesňující informace a požadavky : Vysoce kvalifikovaná práce v oblasti ...
SELLBYTEL Group GmbH, organizační složka Praha, Inzerováno včera