Area Sales Manager FMCG

Pracovní místo ( Area Sales Manager FMCG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Real work- life challenge! Premium top brand in the area of FMCG is looking for a proactive, communicative leader - AREA MANAGER.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

IT Manager Místo výkonu práce: Karla Engliše č.p. 519/11, Smíchov, Praha 5 Kontaktovat mailem.pavla.duchackova@goritchy.com. Aj - pokročilá úroveň, minimum 5 let zkušeností i s vývojem a implementací ERP, + strategie, navision, managment skills, ...
RITCHY EU s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Senior Service Transition Manager Kont. os.: Kateřina Chalupová, Katerina.chalupova@dimensiondata.com Hledáme kandidáty, který budou zodpovědní za nastavení a realizaci tranzitních procesů v rámci korporace. V rámci zodpovědností budou také budovat silné vztahy s externími klienty, ...
Dimension Data Czech Republic s.r.o Praha, Inzerováno včera

FINANČNÍ CONTROLLING Jste z ekonomického odvětví a uvítáte možnost nastartování své kariéry a tedy profesního i osobnostního potenciálu v perspektivním zaměstnání u stabilního zaměstnavatele?Pokud projdete VŘ, tak zjistíte, jak se práce s čísly uplatňuje v praxi ve ...
Grafton Recruitment s.r.o. Žďár nad Sázavou, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny