Grafton Recruitment s.r.o. Junior Project  Manager #retail #FMCG

Junior Project Manager #retail #FMCG

Referenční číslo: 19-11-257098/NP

Pracovní náplň
Láká Vás svět řízení business procesů ve významném retailovém řetezci? Prošel jste si zkušeností z businessu, procesního auditu či finanční kontroly?

V nabízené roli na Vás čeká:

-řízení klíčových projektů se zaměřením na důležité firemní procesy za účelem zavedení nových procesů do praxe nebo za účelem zefektivnění stávajících procesů nebo snížení nákladů.
-ověřování nastavení jednotlivých firemních procesů
-jednání s vlastníky jednotlivých procesů za účelem identifikace příležitostí pro jejich zlepšení
-identifikace procesu k revizi
-příprava “business case”
-koordinace aktivit a časového plánu

Požadavky
- Vysokoškolské vzdělání
- zkušenost z projektového vedení se zaměřením na finanční procesy a kontroly, příp. z procesního/finančního auditu.
- Zkušenost ze sektoru Maloobchodu a znalost základních procesů.
- Pokročilá znalost anglického jazyka.
- Uživatelská znalost Microsoft Office
- Efektivní komunikace s interními i externími partnery.
- Iniciativní a nezávislá osobnost s proaktivním přístupem.
- Analytické myšlení a orientace na detail.

Informace
Benefity:
Adekvátní finanční ohodnocení
Možnosti kariérního rozvoje
Příspěvek na penzijní připojištění
Roční, rekondiční a stabilizační bonusy
Příjemné pracovní prostředí otevřené iniciativě a kreativitě
Příspěvek na dopravu do zaměstnání
Kupony na slevu pro rodinný nákup v našich prodejnách
Stravenky nebo možnost stravování v jídelnách
Cenově zvýhodněné mobilní a datové tarify u společnosti Telefónica O2, a to i pro rodinu
Zvýhodněné produkty od finanční společnosti Allianz a Komerční banky
Rekondiční volno
Nadstandardní pitný režim
Odměnu při odchodu do důchodu
Odměna u příležitostí pracovního výročí
Úhrada vstupní lékařské prohlíky
Firemní časopis
Společné zábavné a kulturní akce s možností setkání s kolegy z jiných provozoven a oddělení
Možnost home office
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Junior Project Manager #retail #FMCG

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Plat dohodou
Lokalita: Praha
Obor: Management, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura
Kontaktní osoba: Schlögl Jiří
E-mail: Schlögl Jiří
Telefon: (+420) 242 456 400

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.