Grafton Recruitment s.r.o. Zkušený/á RECEPČNÍ s AJ

Zkušený/á RECEPČNÍ s AJ

Referenční číslo: 19-12-257024/NP

Pracovní náplň
Jste samostatná osobnost s výbornými organizačními schopnostmi? Umíte komunikovat v anglickém jazyce slovem i písmem na výborné úrovni?

Pojďte pracovat do krásných nových prostor kanceláří úspěšné rostoucí společnosti v Nových Butovicích!

Vaší náplní práce na pozici Recepční bude:

* Starost a zodpovědnost za plynulý chod kanceláře
* Objednávky kancelářských, ale i sanitárních prostředků
* Emailová a telefonická komunikace s klienty
* Vítání hostů včetně následné péče o ně na profesionální úrovni
* Reportování HR Managerovi v AJ
* Podpora týmu
* Zajišťování pracovních cest, taxi, občerstvení vč. vyúčtování
* Příprava podkladů pro jednání
* Organice schůzek, školení

Nástup: Říjen 2017
Lokalita: Nové Butovice

Požadavky
* Min SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
* Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem
* Zkušenosti z obdobné pozice cca 3 roky
* Výborná znalost MS Office
* Skvělé organizační schopnosti, strukturovanost
* Společenská a přátelská osobnost
* Samostatnost, zodpovědnost, loajalita
* Ochota, nápomocnost

Informace
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zkušený/á RECEPČNÍ s AJ

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat dohodou
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura
Kontaktní osoba: Kasalová Veronika
E-mail: Kasalová Veronika
Telefon: (+420) 242 456 400

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.