Zkušený/á RECEPČNÍ s AJ

Pracovní místo ( Zkušený/á RECEPČNÍ s AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste samostatná osobnost s výbornými organizačními schopnostmi? Umíte komunikovat v anglickém jazyce slovem i písmem na výborné úrovni? Pojďte pracovat do krásných nových prostor kanceláří úspěšné rostoucí společnosti v Nových Butovicích!

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

Recepční ve zdravotnickém zařízení Volné místo pro recepční ve zdravotnickém zařízení lokalitu Praha.
Topdent s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Vedoucí recepce v hotelu Místo výkonu práce : Praha 2 - Vinohrady, Balbínova 496/8 Způsob prvního kontaktu : e-mailem - koval@arkadahotel.cz Kontaktní osoba : pan Oleg Koval Upřesňující informace : POŽADUJEME : * min. ÚSV * min. 5 let praxe v hotelnictví a 3 roky praxe na ...
BARGET International s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

Recepční se znalostí AJ místo výkonu:Praha Kontaktní osoba:Mgr.Romana Štěpánová, e-mail:romana.stepanova@holidayinn.cz Nabízíme: -zaměstnání v příjemném kolektivu 1. designového hotelu v Praze, který je členem mezin.hotel.uskupení IHG;zajímavé finanční benefity a reálnou ...
Kongresové centrum Praha, a.s. Praha, Inzerováno před 2 dny