Asistentka generálního ředitele, 28 - 30 000 CZK/m

Pracovní místo ( Asistentka generálního ředitele, 28 - 30 000 CZK/m ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro stabilní mezinárodní společnost hledáme vhodné uchazečky na pozici Asistentky generálního ředitele.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

VÝŽIVOVÝ PORADCE Náplň práce: poradenstvív oblasti zdraví, dietologie a výživy pro klienty Světa zdraví; zpracování individuálních jídelních plánů pro klienty; Požadujeme: znalost v oboru zdraví a dietologie; licence výživového poradce Nutris, Nutri Academy, popř. ...
Body help s.r.o. Poděbrady, Inzerováno před 3 dny

ASISTENTKA Požadujeme: SŠ; flexibilitu; zájem o práci s lidmi; vztah ke zdravému životnímu stylu; kladný vztah k telefonické komunikaci; Nabízíme: příjemný kolektiv; dlouhodobou a perspektivní práci; zaškolení Zájemci se hlásí telefonicky 605 564 665 od 8:30 ...

Specialista logistiky (okres Benešov) - příležitost pro absolventy Máte zájem o práci v logistice a domluvíte se anglicky? Možná hledámě právě Vás!!! Pro velmi významnou mezinárodní společnost z oblasti FMCG (potraviny) hledáme do týmu kandidáta na pozici ASISTENTA DO LOGISTIKY !!!
Grafton Recruitment s.r.o. Benešov, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny