Junior IFRS Consolidation specialist

Pracovní místo ( Junior IFRS Consolidation specialist ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
As a consolidation specialist you will consolidate IFRS financial statements, communcaite a cooperatre with local reporting teams and analyse extraordinary operations within our Group.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Řidič/ka MKD Místo výkonu práce: Mýto, Plzeňská č.p. 602 Požadavky: ŘP C+E, profesní průkaz, kartu řidiče. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: platové ohodnocení od 22.000,- do 30.000,-Kč/měs., stabilní práci na HPP, příspěvky na ...
FOX CARGO, společnost s ručením omezeným Mýto, Inzerováno včera

Obsluha strojů Pracoviště: Kotelská č.p. 1109, Rokycany. Požadavky: základní vzdělání Nabízíme: platové ohodnocení od 16.000,- Kč do 18.000,- Kč/měs., 13. a 14. plat, docházkový bonus, 25 dní dovolené, masáže, stravování Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně ...
EuWe Eugen Wexler ČR, s.r.o. Rokycany, Inzerováno včera

prodavač/ka (možno i na zkrácený úvazek) Pracoviště: Bezručova č.p. 604, Zbiroh. Jedná se o prodejnu otevřenou po celý týden, střídají se služby ranní (6.00-12:00) x odpolední (12:00-18:00) a 1x za 14 dní vychází víkend. Možno na plný nebo zkrácený úvazek (4-6 hod.). Mzdové rozpětí je ...
J&P KANCEL Zbiroh s.r.o. Zbiroh, Inzerováno včera