Junior farmaceutický reprezentant | gynekologie

Pracovní místo ( Junior farmaceutický reprezentant | gynekologie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte obchodního ducha a zájem o prodej léčiv? Láká Vás denní komunikace s lékaři? Pak se přihlaste ještě dnes na pozici FARMACEUTICKÉHO REPREZENTANTA!

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Telefonní konzultant Náplň práce: - poskytování informací zákazníkům - jednoduchá práce na PC Požadujeme: - komunikativnost, chuť pracovat - zodpovědný přístup k práci Co nabízíme: - dlouhodobé a stabilní zaměstnání - HPP (možno i na DPČ) - fixní plat a ...
Martin Vlček Most, Inzerováno včera

Obchodní reprezentant/ka Místo výkonu práce Praha Náplň práce : obchodní a akviziční činnost, péče o zákazníky, udržování kontaktů, příprava a komunikace cenových nabídek a obchodních podmínek, analýzy potřeb a změn trhu, spolupráce na marketingových aktivitách. Požadujeme ...
K a S, s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Brand Manager - OTC Jedna z největších farmaceutických společností na českém trhu v oblasti volně prodejných přípravků hledá do svého týmu Brand Managera:
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 4, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny