Insurance Specialist - Praha 1

Pracovní místo ( Insurance Specialist - Praha 1 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte již nějaké zkušenosti z oblasti pojišťovnictví a ani účetnictví vám není cizí? Pojďte pracovat pro nadnárodní developerskou společnost jako INSURANCE SPECIALIST! Náplň práce:

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Mechanik - dělník/ce Pracoviště: Sládkova č.p. 15, 338 08 Zbiroh Jednoduchá obsluha poloautomatických strojů, ruční práce, vizuální kontrola výrobků, odpovídající mzdové ohodnocení, příplatky dle ZP Nabízíme: platové ohodnocení od 17.000,- Kč/měs. Kontakt jen ...
Zdeněk Jonák Zbiroh, Inzerováno včera

Truhlář Místo výkonu práce: Volduchy 291 Požadujeme: vzdělání střední odborné - vyučení v oboru, praxe nutná Nabízíme: platové ohodnocení od 15.000,- do 20.000,-Kč/měs. + výkonnostní prémie První kontakt telefonicky nebo e-mailem: p. Štěpán Karel, tel.: 603 ...
Karel Štěpán - truhlářství Volduchy, Inzerováno včera

Obsluha speciálních strojů a zařízení Místo výkonu práce: Vojenice č.p. 80 Náplň práce: řízení velkých traktorů nebo strojů v zemědělství Požadujeme: odborné vzdělání Nabízíme: platové ohodnocení od 100.- do 140,- Kč/hod. Kontakt: Vítek Pavel Ing., tel.: 371 796 511, e-mail: ...
KLADRUBSKÁ a.s. Kladruby, Inzerováno včera