Insurance Specialist - Praha 1

Pracovní místo ( Insurance Specialist - Praha 1 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte již nějaké zkušenosti z oblasti pojišťovnictví a ani účetnictví vám není cizí? Pojďte pracovat pro nadnárodní developerskou společnost jako INSURANCE SPECIALIST! Náplň práce:

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Cukrář/ka - pekař/ka Požadavky: praxe v pečení baklavy a kunafy. Pracoviště: Holoubkov 21, 338 01 Holoubkov První kontakt e-mailem - info@mfood.cz POZOR - ZAM. KARTA nevyřízená Volné místo cukrář/ka - pekař/ka pro lokalitu Holoubkov.
Markos Food s.r.o. Holoubkov, Inzerováno včera

KUCHAŘ/KA KUCHAŘ/KA HLÁSIT SE: email: yexiaofeng16@gmail.com, osobně: OC Centrál, červené Jablko Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Most.
Pavel Chabda s.r.o. Most, Inzerováno včera

Cukrář/ka - pekař/ka Místo výkonu práce: Holoubkov č.p. 21 Požadujeme: praxe v pečení baklavy a kunafy. Nabízíme: platové ohodnocení od 13.500,- do 20.000,- Kč/měs. Kontakt e-mailem: info@mfood.cz Volné místo cukrář/ka - pekař/ka pro lokalitu Holoubkov.