Daňový konzultant

Pracovní místo ( Daňový konzultant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vyznáte se v oblastí daní a láká Vás nová pracovní výzva? Do daňového oddělení hledáme motivovaného uchazeče na pozici Tax Consultant. Pokud Vás další body zaujaly, neváhejte mi poslat své CV.

Mohly by Vás zajímat obory:

Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Junior .NET developer pro českou firmu Jste juniorní .NET developer, který se zatím necítí na mezinárodní firmu? Zajímáte se o oblast správy dat a dokumentů a ECM? Baví Vás vývoj v .NETU, ale rádi byste občas vyjeli ke klientovi? Líbí se Vám šít řešení zákazníkovi na míru? Testovat? ...
Grafton Recruitment s.r.o. Inzerováno před 3 dny

HR Project manager | HR služby | Grafton Recruitment Hledáš flexibilní zaměstnání a chceš budovat kariéru v oblasti HR služeb a personálního poradenství? Potom čti dále. Hledáme nadšeného člověka na pozici HR Project manager. Jaké úkoly tě u nás čekají? - příprava, organizace a realizace ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

IT Konzultant SAP aplikací pro super českou firmu Zajímáte se o správu dat, dokumentů a informací? Bavilo by Vás implementovat řešení na bázi OpenText Suite for SAP? Analyzovat požadavky zákazníka a navrhovat vhodné řešení na míru? Integrovat změny do stávajícího systému? Spolupracovat s ...