Grafton Recruitment s.r.o. Senior Management Consultant

Senior Management Consultant

Referenční číslo: 19-11-253760/NP

Pracovní náplň
Cítíte se být zkušeným profesionálem, který se vyzná v oblasti Risk Managementu a chce se chytit zajímavé příležitosti? Pohybujete se v consultingu a láká Vás dozvědět se více? Pokud ano a máte pocit, že se Vaše zaměření shoduje s následujícími body, neváhejte mě oslovit.

V dané roli budete:

- Koordinovat tvorbu pohledu na podstupovaná rizika
- Koordinovat výstupy kolegů zabývajících se řízením specifických rizik
- Podílet se na koncepčních vylepšeních v oblasti řízení specifických rizik (ve spolupráci s kolegy z těchto týmů)
- Aktivně navrhovat a uvádět do života moderní přístupy a postupy v prezentaci rizik a formulaci priorit při jejím řízení
- oponentura vlastníkům rizik ohledně jejich přístupu k práci s identifikovanými riziky a iniciace/oponentura nápravných kroků
- Moderovat tvorbu názoru na budoucí vývoj podstupovaných rizik
- Aktivně se účastnit při vytváření strategie skupiny

Požadavky
-VŠ vzdělání
-Praxe v oblasti řízení rizik min. 3 roky
-Nadstandardní komunikační schopnosti jak v technické tak vztahové rovině, silné prezentační dovednosti, schopnost práce s čísly a interpretace potřebného zajímavou formou
-Organizovanost a analytické myšlení, schopnost vidět a ukázat věci v souvislostech
-Samostatnost, schopnost dotahovat věci do konce
- Perfetkní znalost anglického jazyka nezbytná

Informace
Benefity:
Roční bonus ke mzdě
Flexibilní pracovní doba
5 týdnů dovolené
3 dny zdravotního volna
3 sick days
Home office
Stravenky
Příspěvek na penzijní připojištění
Systém Cafeterie
Programy v rámci coachingu a mentoringu
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Senior Management Consultant

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Plat dohodou
Lokalita: Praha
Obor: Management, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura
Kontaktní osoba: Schlögl Jiří
E-mail: Schlögl Jiří
Telefon: (+420) 242 456 400

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.