Area Manager FMCG

Pracovní místo ( Area Manager FMCG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Real work- life challenge! Premium top brand in the area of FMCG is looking for a proactive, communicative leader - AREA MANAGER.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Specialista zákaznické kvality - Sales Místo výkonu práce: Radlická č.p. 740/113d, Praha 5 - Jinonice Kontakt: Sumová Lucie, tel.: 251 033 755, e-mail: lucie.sumova@porsche.co.cz Specialista zákaznické kvality - Sales Popis činnosti: Vytvoření jednotné metodiky sledování, reportingu ...
Porsche Česká republika s.r.o. Praha, Inzerováno včera

manažer restauračního provozu Příležitost začít kariéru u BAGETERIE BOULEVARD Připojte se k našemu týmu BB v OC Metropole Zličín • Hledáme nové MANAGER TRAINEE Nabízíme jasnou kariérní dráhu a příležitost k rozvoji Nástupní měsíční mzdu (20.000 - 30.000) Firemní školení a ...
BB WEST CZ s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Manager/ka obchodu Organizační, obchodní a administrativní podpora stavebních zakázek od jejich zahájení po jejich dokončení. Vyhledávání a výběr subdodavatelů, jednání s dodavateli, příprava subdodavatelských smluv a objednávek. Požadujeme: - SŠ nebo VŠ vzdělání, ...
PROFI MP STAVBY s.r.o. Bludov, Inzerováno včera