Key account manager

Pracovní místo ( Key account manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte obchod v krvi? Baví Vás akvizice nových obchodních příležitostí a mluvíte plynně anglicky a německy? Dokážete přinést zákazníkům přidanou hodnotu nad rámec obchodu? Pak hledám právě Vás!

Mezinárodní výrobní firma hledá kandidáty do obchodního týmu na pozici:

Key account manager pro německy mluvící země

Co budete u nás dělat?

Provádět akvizici nových obchodních příležitostí v Německu
Budovat dlouhodobé obchodní vztahy
Vyjednávat o podmínkách budoucí obchodní spolupráce
Spolupracovat na tvorbě a naplňování obchodní strategie
Prezentovat výsledky obchodních případů
Komunikovat s celou firmou ohledně požadavků zákazníka

Co požadujeme?

Vzdělání ideálně technického směru
Praxi na obdobné pozici v mezinárodním obchodním prostředí
Anglický a německý jazyk na velmi dobré úrovni
Znalost obchodních procesů ve výrobní firmě
Strukturované a reprezentativní vystupování
ŘP sk. B

Co Vám nabízíme?

Zázemí mezinárodní společnosti
Velmi dobré platové ohodnocení a roční bonusy
Seberealizaci a příležitost implementovat své nápady
Zajímavou náplň práce a možnost využívat cizí jazyky na denní bázi
Přátelská firemní kultura
Firemní stravování
Týden dovolené navíc
Mnoho firemních akcí
Místo pracoviště je ve Zlínském kraji
Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Tak mi zašlete životopis v českém a německém jazyce na dominik.polak“zavináč“adecco.com nebo mě kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 724 611 605 a zajistěte si místo na výběrovém řízení ještě dnes!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Va