Účetní - odborná podpora pro SSC

Pracovní místo ( Účetní - odborná podpora pro SSC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do mladého týmu silné farmaceutické společnosti hledáme motivovaného člověka s kvalitními zkušenostmi účetnictví a silnými organizačními + komunikativními schopnostmi na pozici

ÚČETNÍ - PODPORA PRO SSC

Vaše aktivity budou:

- účtování a kalkulace opravných položek
- zodpovědnost za bankovní výpisy
- komunikace s bankami
- tvorba podkladů k zaúčtování bonusů
- škody způsobené zaměstnanci - komunikace, předkontace účtování
- koordinace došlých faktur
- kalkulace, návrh zaúčtování odložené daně
- účetní a daňové odpisy
- kontrola inventarizací účtů
- odsouhlasení pohledávek a závazků se spřízněnými osobami - měsíčně
- příprava a kontrola plateb se spřízněnými osobami
- reporting ke Cash Flow
- manuálně vystavování faktur
- odchozí platby CZ - příprava, komunikace
- kontrola podkladu pro zaúčtování mezd, doplnění předkontace
- předkontace závěrkových operací - alokace, SLA, kontrolingové dohady
- komunikace s Netcare ohledně SAP
- odchozí platby SK - příprava, komunikace
- statistické výkazy
- příprava podkladů pro audit
- evidence dohadů
- kontrola vyúčtování pracovních cest
- přiznání DPH, souhrnné hlášení