Projektový manažer

Pracovní místo ( Projektový manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Projektový manažer – Automotive – Plasty
Hledáte prostor k seberealizaci a kariérnímu růstu? Nebojíte se na sebe vzít zodpovědnost? Máte zkušenosti s komplexním vedením velkých projektů? Dokážete stanovit priority a prosadit správné kroky vedoucí k dosažení výsledků? Pak hledám právě Vás.
Středně velká automotive společnost hledá zkušeného kandidáta na pozici:

Co bude Vaší náplní práce?
Zodpovědnost za technickou realizaci nového projektu až po předání do sériové výroby
Tvorba budgetu a dohled nad ekonomickou stránkou projektu
Zodpovědnost za vedení kvalifikovaného realizačního týmu
Specifikace a vhodné použití výrobních technologií
Spolupráce na designu produktu a volbě správných nástrojů výroby
Kooperace s odděleními (kvality, logistiky, nástrojárny, konstrukce a montáže)
Plánování a koordinace projektu
Úzká spolupráce s klienty
Zpracování objednávek

Co očekáváme?
SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru