Vedoucí výroby – JMK – Potravinářství

Pracovní místo ( Vedoucí výroby – JMK – Potravinářství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví Vás stále hledat nová originální řešení pro efektivnější chod výroby? Máte zkušenosti s vedením většího počtu lidí a chcete je uplatnit v mezinárodní výrobní firmě? Potom hledám právě Vás.
Mezinárodní výrobní firma hledá zkušeného kandidáta na pozici:
Vedoucí výroby – Jihomoravský Kraj – Potravinářství
Co budete u nás dělat?
- Dohlížet na dodržování výrobních postupů
- Nastavovat normy pro efektivní chod celé výroby
- Hledat možnosti optimalizace výroby
- Vést zaměstnance a provádět jejich hodnocení
- Kontrolovat parametry výrobního procesu a dohlížet na BOZP
- Reportovat o celkové činnosti svěřené výroby

Co požadujeme?
- Středoškolské případně vysokoškolské vzdělání
- Zkušenosti na obdobné pozici z výrobní firmy
- Orientaci v principech štíhlé výroby
- Znalost MS Office
- Znalost AJ
- Zodpovědnost, samostatnost a chuť přicházet s vlastními nápady

Co nabízíme?
- Velmi dobré platové podmínky a roční bonusy
- Zajímavou práci na HPP ve stabilní mezinárodní společnosti
- Možnost seberealizace a velký prostor pro uplatnění vlastních invencí
- Příspěvky na penzijní připojištění
- Týden dovolené navíc
- Firemní stravování
- Originální firemní kulturu
- Místo pracoviště v Jihomoravském kraji
- Nástup je možný ihned

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete mi životopis na dominik.polak“zavináč“adecco.com nebo mě kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 724 611 605 a zajistěte si místo na výběrovém řízení ještě dnes!
Poskytnutím údajů souhlasíte se shr