Koncipient- nástup možný ihned

Pracovní místo ( Koncipient- nástup možný ihned ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Dokončil/a jste studia právnické fakulty? Máte již nějaké zkušenosti a chcete si rozšířit praxi? Hledáme kandidáty/ky na pozici koncipienta do prestižní advokátní kanceláře.

Mohly by Vás zajímat obory:

Právo, justice a legislativa

Další volná místa

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT, KONCIPIENTKA 20.1/21.12.2016 - práce advokátního koncipienta. Min. VŠ, vhodné i pro absolventy, znalost NJ nebo AJ, praxe v oboru výhodou - ne podmínkou, vynikající právní znalosti, pečlivost, odpovědnost, prémie, stravenky. Prac. doba 8.00 - 16.30 hod. KONTAKT: ...
Mgr. Rudolf Bartošík Břeclav, Inzerováno včera

NOTÁŘSKÝ KONCIPIENT NOTÁŘSKÝ KONCIPIENT Požadujeme vysokoškolské vzdělání magisterské. Pracovní poměr lze prodloužit na dobu neurčitou. Práce na PC, komunikace s lidmi, příjemný vzhled a vystupování. Aj nebo NJ výhodou. HLÁSIT SE: Mgr. Alena Zahradníková tel.: 476 701 ...
Alena Zahradníková Most, Inzerováno před 2 dny

Advokátní koncipient/ka Místo výkonu práce: Palackého třída 802, Chrudim III NÁPLŇ PRÁCE: výkon praxe advokátního koncipienta v advokátní kanceláři POŽADAVKY: dobrou orientaci v právních předpisech, spolehlivost, odpovědnost, diskrétnost a ŘP sk. B. NABÍZÍME: praxi ve ...
ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ - LEGAL SERVICE s.r.o. Chrudim, Inzerováno před 3 dny