Koncipient- nástup možný ihned

Pracovní místo ( Koncipient- nástup možný ihned ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Dokončil/a jste studia právnické fakulty? Máte již nějaké zkušenosti a chcete si rozšířit praxi? Hledáme kandidáty/ky na pozici koncipienta do prestižní advokátní kanceláře.

Mohly by Vás zajímat obory:

Právo, justice a legislativa

Další volná místa

Číšník / servírka Horský hotel v Krkonoších přijme číšníka/servírku na hpp. Obsluha hotelových hostů a hostů hojně navštěvované restaurace, která je vyhlášeným turistickým cílem.
HAST spol. s r.o. Abertamy, Černý Důl, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

PRACOVNÍK/CE OBCHODU Kontakt: telefonicky, e-mailem Pracovní místo je vhodné pro OZP. Jaká bude Vaše náplň práce? - obsluha zákazníků a pokladny - odborné poradenství při prodeji - nabídka zboží zákazníkům - doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny Co od ...
ERGOTEP, družstvo invalidů Karlovy Vary, Inzerováno před 3 dny

ELEKTRIKÁŘ Kontakt: předem telefonicky, e-mailem Nabízíme práci na dobu neurčitou pro elektrikáře s praxí, flexibilitou, s ŘP sk.B a schopností vést i skupinu lidí. Volné místo elektrikář pro lokalitu Karlovy Vary.
TERMATYS s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno před 3 dny