Koncipient- nástup možný ihned

Pracovní místo ( Koncipient- nástup možný ihned ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Dokončil/a jste studia právnické fakulty? Máte již nějaké zkušenosti a chcete si rozšířit praxi? Hledáme kandidáty/ky na pozici koncipienta do prestižní advokátní kanceláře.

Mohly by Vás zajímat obory:

Právo, justice a legislativa

Další volná místa

Asistent/ka týmu advokátů se skvělou ANGLIČTINOU! Máte zkušenosti z administrativy, hovoříte anglicky a líbilo by se Vám pracovat pro advokátní kancelář s mezinárodní působností, navíc v krásných prostorech?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

koncipient - Zajišťování a organizace průběhu zkoušek, pódiových vystoupení, kon Pracovní doba: podle potřeby - v odpoledních a večerních hodinách, vyjímečně o víkendech Nabízíme: - mzda 120 Kč/h brutto - dlouhodobá spolupráce - zajímavá práce v uměleckém prostředí - komunikace s umělci Požadujeme: - vzdělání: min. ...
Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10 Plzeň, Inzerováno před 5 dny

Advokátní koncipient / koncipientka Pracoviště: Riegrova č.p. 394/17, Olomouc. Nástup dle domluvy. Vhodné i pro OZP. Požadavky: právnická fakulta v ČR, ŘP, PC uživatelsky + programy ASPI / CODEXIS, ideálně ANJ nebo NJ. Místo je vhodné i pro absolventy. Náplň práce: získání praxe ...
Ondřej Masopust Olomouc, Inzerováno před 6 dny