Koncipient - nástup možný ihned

Pracovní místo ( Koncipient - nástup možný ihned ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Dokončil/a jste studia právnické fakulty? Máte již nějaké zkušenosti a chcete si rozšířit praxi? Hledáme kandidáty/ky na pozici koncipienta do prestižní advokátní kanceláře.

Mohly by Vás zajímat obory:

Právo, justice a legislativa

Další volná místa

Junior Právník, ukončena právní fakulta, nástup 1. 7. 2017, mzda: 28 - 35 000 Kč Končíte právní fakultu, neplánujete již kariéru jako koncipient, ale láká Vás svět obchodních společností, konkrétně oblast stavebnictví?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Asistent/ka týmu v advokátní kanceláři - Praha 1 Máte rádi pořádek v "papírech" a baví Vás organizace dokumentů? Formátování textu ve Wordu pro Vás není problém a nebojíte se promluvit anglicky? Pojďte pracovat do moderní kanceláře v samotném centru Prahy!
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Advokátní koncipienti Místo výkonu práce : Doleček Kahounová Sedláčková Advokátní kancelář, Ostrovní 126/30, Praha 1 Způsob prvního kontaktu : e-mailem - anna.vinsova@akdks.cz Upřesňující informace : požadujeme vynikající znalost platného práva, pečlivost, odpovědnost, ...
Mgr. Marek Doleček Praha, Inzerováno déle jak týden