POJIŠŤOVACÍ PORADCE

Pracovní místo ( POJIŠŤOVACÍ PORADCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Považujete se za šikovného obchodníka? Nejsou Vám cizí pojišťovací produkty? Máte v sobě ten správný drive a motivaci pro práci v bance? Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v bankovní sféře, hledáme šikovné uchazeče na pozici POJIŠŤOVACÍ PORADCE

Mohly by Vás zajímat obory:

Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

pokojská Pracoviště: zámek Zbiroh Požadavky: vzdělání základní, smysl pro pořádek, čistota, časová flexibilita, předchozí praxe výhodou Nabízíme: platové ohodnocení od 13.000,- Kč, ubytování, stravování Kontakt: Aleš Šnóbl, tel.: 723 683 627, e-mail: ...
Agentura NKL s.r.o. Zbiroh, Inzerováno včera

PRODAVAČ/KA PRODAVAČ/KA, vyuč., praxe v oboru výhodou, nevyučené v oboru zaučíme, smíšená mzda dle výkonu Nabízíme: zázemí úspěšné české firmy, práci v blízkosti Vašeho domova, při problémové dopravě úhradu cestovních výloh, práci v příjemném kolektivu ...
Západočeské konzumní družstvo Sušice Švihov, Inzerováno včera

Zástupce/kyně vedoucí prodejny ZKRÁCENÝ PRACOVNÍ ÚVAZEK nebo DPP Způsob kontaktu uchazeče: - e-mailem zaslat životopis na hr-dcz@deichmann.com - osobně Prodejna Deichmann, M. Majerové 2242, Sokolov Kontaktní osoba: Lucie Svánovská 543 420 205, 775 860 965 Upřesňující ...
DEICHMANN-OBUV s.r.o. Sokolov, Inzerováno včera