POJIŠŤOVACÍ PORADCE

Pracovní místo ( POJIŠŤOVACÍ PORADCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Považujete se za šikovného obchodníka? Nejsou Vám cizí pojišťovací produkty? Máte v sobě ten správný drive a motivaci pro práci v bance? Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v bankovní sféře, hledáme šikovné uchazeče na pozici POJIŠŤOVACÍ PORADCE

Mohly by Vás zajímat obory:

Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Operátor Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí a chcete být za svoji práci náležitě odměněni? Jste spolehlivý/á? Máte chuť pracovat a můžete nastoupit ihned? Pokud jste si na tyto otázky odpověděl/a ANO, tak hledáme právě VÁS!!! ...
Grafton Recruitment s.r.o. Valašské Meziříčí, Plný úvazek, Inzerováno včera

STROJNÍK Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí?Chcete být za svou práci náležitě odměněni?Máte technické myšlení? Setkali jste se s výkresovou dokumentací a zadávání dat do PC Vám není cizí? Pokud jste si na tyto otázky odpověděl/a ANO, tak ...

SKLADNÍK Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí a chcete být za svoji práci náležitě odměněni? Máte platné oprávnění na VZV a zkušenost s prací ve skladu?Jste spolehlivý/á? Máte chuť pracovat a můžete nastoupit ihned? Pokud jste si na tyto ...