POJIŠŤOVACÍ PORADCE

Pracovní místo ( POJIŠŤOVACÍ PORADCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Považujete se za šikovného obchodníka? Nejsou Vám cizí pojišťovací produkty? Máte v sobě ten správný drive a motivaci pro práci v bance? Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v bankovní sféře, hledáme šikovné uchazeče na pozici POJIŠŤOVACÍ PORADCE

Mohly by Vás zajímat obory:

Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

SNÍDAŇOVÝ/Á ČÍŠNÍK/SERVÍRKA Kontakt: telefonicky 10-17 hod, e-mailem: info@hotel-sirius.cz Nabízíme: získání zkušeností v 4* hotelu, celodenní personální strava za 26,- Kč. Mzda: 6 500 + 1 500 prémie a osobní ohodnocení. Pracovní náplň- Směnný provoz - krátký/dlouhý týden. ...
VARKA group s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno včera

SERVISNÍ PORADCE (PŘIJÍMACÍ TECHNIK) Kontakt: předem e-mailem: jana.markova@autoschoner.cz Pracovní doba: Ranní - PO-PÁ - 7 - 15.30 hod; odpolední PO-PÁ 10.30 - 18.00 hod, sobota - 8 - 13 hod Výhodou je vyučení v oboru automechanik, práce PC, ŘP sk. B, komunikativnost, spolehlivost a ...
Manfred Schöner Karlovy Vary, Inzerováno včera

TECHNIK ÚDRŽBY FOREM Orientujete se ve strojích, poradíte si s nějakou závadou a dokážete opravit ledacos? Pak jste náš člověk na pozici TECHNIK ÚDRŽBY FOREM!
Grafton Recruitment s.r.o. Žatec, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny