FINANCE MANAGER - Accounting and Tax

Pracovní místo ( FINANCE MANAGER - Accounting and Tax ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Are you an experienced finance professional looking for a new opportunity? Would you like to become a part of an international team in a big corporation?

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Stavebnictví a reality
IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

ADMINISTRÁTOR OBJEDNÁVEK Vaší náplní práce bude především:
Grafton Recruitment s.r.o. Cheb, Plný úvazek, Inzerováno včera

PROJECT MANAGER Pokud jste pečlivý člověk, orientován na detaily, rádi za sebou vidíte výsledky a jste zkušený v automotive oblasti nabízíme pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER.
Grafton Recruitment s.r.o. Valašské Meziříčí, Plný úvazek, Inzerováno včera

OPERÁTOR CENTRÁLNÍHO OPERAČNÍHO STŘEDISKA OPERÁTOR CENTRÁLNÍHO OPERAČNÍHO STŘEDISKA - práce na PC - koordinace provozu - jedná se o krátkýn a dlouhý týden, směnnost dle domluvy - možnost čerpání záloh na mzdu - zdravotní způsobilost Zaměstnanecké výhody: zaškolení, uniforma, odměny HLÁSIT ...
ABAS IPS Management s.r.o. Most, Inzerováno před 2 dny