Loan Admin/Trade Finance Officer

Pracovní místo ( Loan Admin/Trade Finance Officer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Are you an BANKING PROFESSIONAL looking for a change? Do you have experience in LOAN ADMINISTRATION and communication with corporate clients?

Mohly by Vás zajímat obory:

Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

dělník v prádelně, obsluha strojů Místo výkonu TRITON spol. s r.o., S.K. Neumanna 2229, Rakovník. Výběrové řízení se bude konat 11.5.2017 v 9,30 hodin v zasedací místnosti, přízemí budovy, vchod č. 4. Volné místo dělník v prádelně, obsluha strojů pro lokalitu Rakovník.
AMH Personal Prague s.r.o. Rakovník, Inzerováno včera

Obsluha speciálních strojů a zařízení Místo výkonu práce: Vojenice č.p. 80 Náplň práce: řízení velkých traktorů nebo strojů v zemědělství Požadujeme: odborné vzdělání Nabízíme: platové ohodnocení od 100.- do 140,- Kč/hod. Kontakt: p. Mazal, tel.: 371 796 662, e-mail: ...
KLADRUBSKÁ a.s. Kladruby, Inzerováno včera

Programátor NC strojů Místo výkonu práce: Holoubkov č.p. 1 Požadujeme: úplné střední odborné vzdělání. Znalost nástrojů k obráběcím strojům. Kontakt: Fišerová Věra, tel.: 371 406 201, e-mail: vera.fiserova@weilercz.com Volné místo programátor nc strojů pro lokalitu ...
WEILER Holoubkov s.r.o. Holoubkov, Inzerováno včera