Loan Admin/Trade Finance Officer

Pracovní místo ( Loan Admin/Trade Finance Officer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Are you an BANKING PROFESSIONAL looking for a change? Do you have experience in LOAN ADMINISTRATION and communication with corporate clients?

Mohly by Vás zajímat obory:

Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

MATLAB vývojář embedded SW Výrobní společnost| Embedded vývoj| MATLAB| Spolupráce s americkým týmem| Příbramsko|
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Zámečník - nástrojař Pracoviště: Holoubkov č.p. 314 Pracovní doba: od 6:00 do 14:00 h . Požadujeme: vzdělání - střední odborné - vyučen, obor vzdělání: technické-strojírenské zaměření Nabízíme : mzdové podmínky: dohodou (dle vzdělání a praxe) od 25.000,-Kč V případě ...
OLBRICH - CZ, spol. s r.o. Holoubkov, Inzerováno včera

Svářeč Místo výkonu práce: Holoubkov č.p. 314 Požadujeme: VL technického, nejlépe strojírenského oboru. Znalost čtení výkresové dokumentace a práce podle ní. Platný svářečský průkaz na CO2 (popř. TIG) Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,-Kč, stravenky, ...