Finanční analytik

Pracovní místo ( Finanční analytik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Známá, prosperující a inovativní IT společnost nabízí jedinečnou příležitost pro zkušené finanční analytiky, kteří nabízí více, než 5 let praxe, jsou vášnivými zastánci své profese, mají drive, silnou orientaci na detail a chtějí plně uplatnit své zkušenosti na té nejvyšší úrovni. Cítíte se jako ryba ve vodě v rámci mezinárodního prostředí a pojmy jako *FINANCE* ANALÝZY* EXCEL jsou klíčová slova Vašeho CV?

Neváhejte se nám představit, tato šance, společně s týmem příjemných profesionálů, možná čeká právě na Vás!

Vaše hlavní zodpovědnost bude za:

* FP&A především na bázi projektového řízení
* komplexní tvorbu finančních analýz (budgeting, forecasting, finanční modely)
* pravidelný reporting managementu
* spolupráce s účetním oddělením a dalšími finančními týmy
* zefektivnění, zavádění procesů a kontrolních systémů
* cash flow, plánování prodejů a výdajů
* komunikace s globálními i lokálními týmy v přiděleném evropském regionu
* příprava rozpočtu za své oddělení