HLEDÁME VÝKONNÉ ASISTENTY/KY

Pracovní místo ( HLEDÁME VÝKONNÉ ASISTENTY/KY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máme několik otevřených pozic pro EXECUTIVE ASSISTANTS / VÝKONNÉ ASISTENTKY v prostředí mezinárodních společností, kde byste byli pravou rukou členovi/členům top managementu! Máte zájem a splňujete požadavky? Máte zájem a nesplňujete všechny požadavky? v obou případech se nám přihlašte - najdeme něco jiného!

Náplň práce:
- podpora nadřízeného, v několika případech i poskytování asistence přiřazenému týmu pracovníků
- organizace kalendářů, pracovních cest a schůzek
- související administrativa a plnění ad hoc úkolů
- spolupráce při organizaci různých akcí, eventů, vánočních večírků atd.

NAVÍC !!!Velmi krásné platy a benefity ...A pokud umíte společně s ANGLIČTINOU i NĚMECKY - dostanete ještě více!
Nástupy - co nejdříve, nicméně klienti si na někoho schopného počkají i 2 měsíce!
Lokalita - vždy v dostupnosti metra :)