RECEPČNÍ S AJ, 20 000 - 23 000 Kč

  • Praha 10

Pracovní místo ( RECEPČNÍ S AJ, 20 000 - 23 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s administrativou nebo prací na recepci a tato práce Vás baví? Máte rád/a každodenní kontakt s lidmi? Chcete se učit novým věcem a komunikovat částečně v angličtině? Pokud ano, budeme rádi, když nám zašlete Váš životopis jak v českém tak anglickém jazyce.

* uvítání příchozích návštěv
* spojování telefonických hovorů
* vyřizování vzkazů
* příprava zasedacích místností na jednání, psaní obchodní korespondence
* distribuce došlých emailů
* zpracování pošty
* komunikace se správcem budovy, organizační a administrativní zajištění agendy
* podpora HR oddělení
* další administrativní práce

Plat: 20 000 - 23 000 Kč
Lokalita: Praha 10 - Dolní Měcholupy
Smlouva na dobu určitou 1 rok s možností dalšího prodloužení, jedná se o dlouhodobou spolupráci.

Nástup: ihned