Finanční analytik - německý jazyk

Pracovní místo ( Finanční analytik - německý jazyk ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Domluvíte se, jak německy, tak anglicky? V oblasti financí a analýz se cítíte jako ryba ve vodě? Nabízíte mezinárodní praxi? Tato exkluzivní nabídka je určena profíkům, kteří rádi občasně vycestují do zahraničí a chtějí své zkušenosti uplatnit na nejvyšší úrovni.

Co Vás čeká:

- Zajištění komplexních finančních analýz na projektové bázi
- Spolupráce s ostatními týmy napříč regiony, především s německy mluvícími zeměmi
- Práce se systémem SAP a MS Excel na denní bázi
- Expertní vyhodnocování zisků a ztrát
- Rozvoj finančních procedur
- Rozvoj finančních systémů
- Forecasting
- Sběr, testování a vyhodnocování dat
- Odborná pomoc a poradenství
- Cestování do zahraničí (okolo 25%)