Senior Auditor

Pracovní místo ( Senior Auditor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenost v oblasti auditu a chybí Vám možnost růstu? Vidíte se do budoucna jako Team Leader? Chcete samostatně vést auditní zakázky?

Nečekajte další roky...Příležitost je tu právě teď!

Nabízíme přátelskou atmosféru prosperující auditní společnosti, zaměřené především na obchodní a výrobní sektor, menší tým a zodpovědnou, samostatnou seniorní pozici, s možností dalšího posunu.

Na pozici SENIOR AUDITOR Vás čeká:

- samostatné vedení klientských zakázek
- reporting manažerovi oddělení
- realizace auditorských testů
- rozdělení, dohled a kontrola práce asistentů
- příprava finálních výstupů
- rozvoj auditorského týmu