Projektový logistik

Pracovní místo ( Projektový logistik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou společnost sídlící v okrese Mladá Boleslav, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový logistik.

Požadujeme:

- Ukončené SŠ/VŠ technického či ekonomického směru velkou výhodou
- Zkušenost v logistice min. 1 rok
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Zkušenost z oblasti automotive výhodou
- Znalost SAP velkou výhodou
- Flexibilita, spolehlivost, ochota učit se nové věci

Náplň práce:

- Zodpovědnost za kontrolu a plánování objemů dle plánu nákupů a výroby
- Komunikace se zákazníky ohledně dodávek, termínů a kvality
- Zajištění změn ve výrobě dle požadavků zákazníka
- Těsná spolupráce s dalšími odděleními a kolegy
- Návrh a implementace zlepšení logistických procesů
- Analýzy a reporting vedení společnosti

Nabízíme:

- Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
- Práci v mladém a dynamickém kolektivu
- Možnost profesního růstu
- Rozmanitý systém benefitů (13. Plat, interní a externí vzdělávání, dotované závodní stravování, apod.)

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu petra.bubenickova@adecco.com , tel. +420 724 611 628.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal