Pomocný operátor, 150 Kč/hod.

  • Rokycany

Pracovní místo ( Pomocný operátor, 150 Kč/hod. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou vláknin, papírů, lepenky a zboží z těchto materiálů, hledáme kandidáty na pozici POMOCNÝ OPERÁTOR.

Informace/Nabízíme:
- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: ROKYCANY
- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- 3směnný provoz
- plat 150 Kč/hod + zákonné příplatky
- stravenky
- po zaučení možnost přestup do kmenového stavu
- BONUS za doporučení až 1.000,- Kč
- vhodná práce i pro ABSOLVENTY

Náplň práce:
- obsluha VÝROBNÍ LINKY
- manipulace s materiálem

Požadujeme:
- zodpovědnost, zručnost
- zkušenost z provozu výrobního podniku výhodou
- zkušenost a oprávnění k řízení VZV výhodou
- dopravní prostředek k přepravě do zaměstnání

Kontakt:
- Petra Klímová (602 535 437; petra.klimova@adecco.com )