TECHNOLOG s AJ/NJ - AUTOMOTIVE (až 60.000,- Kč)

Pracovní místo ( TECHNOLOG s AJ/NJ - AUTOMOTIVE (až 60.000,- Kč) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte strojírenské vzdělání a disponujete zkušenostmi v oblasti technologie? Nedělá Vám problém domluvit se anglicky nebo německy a chtěl byste pracovat v silné mezinárodní a dynamické společnosti? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě nyní!

Společnost působící v oblasti automotive přijme kolegu na pozici:

Náplň práce:

* tvorba technologických postupů a kontrola jejich dodržování
* návrhy změny technologických postupů
* řízení a optimalizace pracovních a technologických procesů
* spolupráce při zavádění nových výrobků do výrobního procesu
* tvorba výrobních předpisů, návodů na obsluhu strojů a dalších zařízení
* řízení výkresové dokumentace

Požadujeme:

* min. SŠ vzdělání technického směru (ideálně strojírenství)
* komunikativní úroveň AJ nebo NJ PODMÍNKOU!
* praxi na obdobné pozici min. 2 roky
* zkušenosti s řízením výrobních procesů min. 1 rok
* aktivitu, týmovost, tah na branku, samostatnost
* komunikativnost, organizační schopnosti

Nabízíme:

* velmi dobré mzdové ohodnocení
* roční bonusy
* zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* vzdělávání
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* příspěvek na stravování
* možnost nástupu ihned
* místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis V ČESKÉ I ANGLICKÉ VERZI VE WORDU na e-mail: lucie.hrda"zavináč"adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 607 007 024.
Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidát