PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR s AJ - AUTOMOTIVE (až 50.00

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR s AJ - AUTOMOTIVE (až 50.00 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte práci v JMK? Máte zkušenost s projektovým řízením, znalosti v oblasti automotive, komunikativní znalost anglického jazyka a chtěli byste najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás!

Úspěšná mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:

PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR s AJ - AUTOMOTIVE (až 50.000,- Kč)

Náplň práce:

* vedení a koordinace projektů ve strojírenství
* koordinace a zastřešení výrobních aktivit
* kontrola cílů, harmonogramu a kvality
* tvorba technické dokumentace
* kontaktní osoba pro zákazníka a výrobu
* sledování budgetu
* pravidelný reporting

Požadujeme:

* VŠ/SŠ vzdělání - technický směr
* AJ na komunikativní úrovni PODMÍNKOU
* praxi s řízením projektů min. 2 roky, automotive výhodou
* důslednost a orientaci na cíl
* manažerské a komunikační dovednosti

Nabízíme:

* velmi dobré mzdové ohodnocení
* roční bonusy
* zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* vzdělávání
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* příspěvek na stravování
* možnost nástupu ihned
* místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis na e-mail: lucie.hrda"zavináč"adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 607 007 024.
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html .