výroba a kompletace mobilních telefonů

Pracovní místo ( výroba a kompletace mobilních telefonů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme nové kolegy do týmu na výrobu a kompletaci mobilních telefonů

Pro našeho významného klienta hledáme nové pracovníky na zajímavé pozice do výrobní společnosti. Pro více informací volejte ZDARMA 800 100 110.

Nabízíme:
- Výborné finanční ohodnocení ve zkušební době 18 000 Kč po zkušební době 20-23 000 Kč
- Nástup možný ihned
- Místo výkonu práce: CTPark Slatina (výborná dopravní dostupnost)
- Moderní pracovní prostředí, nové výrobní projekty, nenáročná práce vhodná pro ženy i muže
- 3 směnný provoz (ranní 6-14, odpolední 14-21: 50, noční 22-6) a volné víkendy
- Možnost prohlídky výrobních prostor
- Pro více informací volejte na bezplatnou infolinku 800 100 110
Náplň práce:
- Výroba a montáž komponentů k mobilním telefonům
- Kontrola kvality
- Dodržování přesných postupů a bezpečnosti
- Komunikace s nadřízeným
Požadujeme:
- Ochota pracovat ve 3 směnném provozu
- Aktivní přístup k práci
- Čistý trestní rejstřík

Informace:
V případě zájmu stačí odpovědět na tento inzerát a poslat životopis. Nebo zavolat na bezplatnou linku ADECCO 800 100 110.
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement