Procesní inženýr

  • Bor u Tachova

Pracovní místo ( Procesní inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: výrobní společnost - automotive
LOKALITA: Bor u Tachova
NÁSTUP: dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
- Vypracování, kontrola a novelizace technologické a výrobní dokumentace
- Vyhledávání úzkých článků výrobního a technologického procesu a navrhování nejoptimálnějších řešení pro maximální efektivitu procesu
- Příprava podkladů pro tvorbu kalkulací, přezkoumání kapacit výrobního zařízení a stanovení výrobního materiálu
- Zajištění norem, technických specifikací a výkresů dle požadavků zákazníka
- Optimalizace jakosti výrobků, průběžné zlepšování spolehlivosti procesů, optimalizaci využití strojního zařízení, snižování materiálových nákladů
- Uvedení do provozu a následná zodpovědnost za průběh zkušebního provozu nových nebo změněných výrob
POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Min. 2 roky praxe v automobilovém průmyslu ve výrobě nebo vývoji - výhodou
- Dobrá znalost v oblasti produktů, procesů, nástrojů
- Znalost principů štíhlé výroby a principů TPM
- Organizační schopnosti, schopnost logického rozhodování
- Dobrá znalost Microsoft Office a Lotus notes
- Dobrá komunikativní znalost AJ (slovem i písmem) nutností
- Vyhláška 50 výhodou
NABÍZÍME:
- Práci ve stabilní prosperující společnosti
- Zodpovědnou práci na zajímavých projektech
- Velmi dobré finanční ohodnocení, stravenky a další benefity

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo volejte na tel. 721 260 396.