TECHNICKÝ SPECIALISTA (STAVEBNICTVÍ)

Pracovní místo ( TECHNICKÝ SPECIALISTA (STAVEBNICTVÍ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pozici

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (stavební výhodou)
- znalost anglického jazyka – úroveň středně pokročilý
- praxe v technické podpoře a prodeji, praxe v projektování či realizaci výhodou
- čtení stavebních výkresů
- znalost práce s Autocadem
- znalost práce s MS Office (Excel)
- orientace ve stavební fyzice, statice a požární bezpečnosti výhodou
- komunikační dovednosti, spolehlivost, samostatnost
- ŘP sk. B - aktivní řidič – služební cesty

NÁPLŇ PRÁCE:
- technická podpora obchodního oddělení ČR+SR pro architekty, projektanty, montážní firmy a investory
- tvorba technických materiálů, technická podpora marketingu
- organizace a provádění technických seminářů pro montážní firmy a projektanty

NABÍZÍME:
- zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
- práci v příjemném kolektivu
- odborná školení a možnost dalšího vzdělávání
- služební telefon, notebook
- 5 týdnů dovolené
- další benefity zaměstnaneckého programu firmy
- nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html